Oslavy s rodinou a přáteli

 

Důvod oslavy a výběr hostů necháme na Vás. O vše ostatní se postaráme my. Disponujeme velkým parkovištěm

i garážemi. Přespolní mohou přespat v hotelu GALATEA, v jehož areálu se Galerie vín Po Skleničce nachází,

za zvýhodněné ceny. Rádi Vám zajistíme dopravu do Galerie i zpět dle velikosti Vaší skupiny.

 

Na začátku Vaší návštěvy Vás provedeme Galerií vín Po Skleničce, seznámíme Vás s jejím rozsahem a na uvítanou

Vám nalijeme skleničku dle Vašeho výběru. Jak budete koštovat dále záleží pouze na Vás. Vybrat si můžete z našich degustačních balíčků, nebo Vám připravíme balíček na míru.

 

Ve vinárně propojené s Galerií nabízíme možnost teplého i studeného občerstvení, ale rádi Vám připravíme pohoštění dle Vašich představ. Součástí vinárny je i taneční parket.

 

Nenechávejte Vaší rezervaci na poslední chvíli. Ozvěte se nám s předstihem a společně připravíme oslavu, kterou

si bezstarostně užijete.

Narozeniny a životní jubilea

Uspořádejte oslavu ve velkém stylu za rozumný peníz. Vaši hosté se budou bavit a Vy budete hvězdou večera přesně tak, jak si zasloužíte. Žádné přípravy ani nákupy před oslavou, žádný celodenní úklid po akci. Párty beze stresu!

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Slevy na vstup dle velikosti skupiny, dárek pro oslavence od nás, taneční parket s možností karaoke, výhodné ceny ubytování pro přespolní, celá Galerie vín Po Skleničce jen pro Vaši společnost.

Třídní srazy, promoce a maturity

Přijďte zavzpomínat jaké to bylo na gymplu, oslavte složení zkoušky života, nebo završení akademické dráhy se spolužáky z vejšky. U nás to můžete rozjet jako tenkrát ve škole a ještě víc. 

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Slevy na vstup dle velikosti skupiny, absolutní soukromí a diskrétnost, taneční parket s možností karaoke, výhodné ceny ubytování pro přespolní, celá Galerie vín Po Skleničce jen pro Vás.

Soukromý vínoklub

Jste blázni jako my, kteří pro kamarády organizují výlety za vínem? Vítejte ve (víno-) klubu. Příští zastávku si naplánujte u nás a čas, který byste jinak věno-vali přejíždění z vinařství do vinařství, věnujte vínu.

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Slevy na vstup dle velikosti skupiny, soukromí a diskrétnost, ubytování za zvýhodněné ceny, celá Galerie vín Po Skleničce jen pro Vás, občerstvení na míru, wellness pro (případné) partnerky.

Setkání rodu

Ať už pravidelné či po dlouhé době, uspořádáme pro Vás setkání Vaší rodiny v příjemném prostředí včetně možnosti ubytování a využití celého areálu hotelu GALATEA. Váš večer v Galerii vín Po Skleničce bude třešničkou na dortu.

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Areál hotelu GALATEA nabízí mnohem víc než jen Galerii vín Po Skleničce - kryté griloviště, dětský koutek, venkovní hřiště, obří party stan, garáže, parkoviště, wellness.