Jedinečné prostředí, nezapomenutelná atmosféra a profesionální servis zdůrazní důležitost vztahů s Vašimi hosty

 

Naším cílem je spokojenost Vás a Vašich hostů. Stejně jako Vy jsme zvyklí poskytovat služby pouze na té nejvyšší úrovni, ať již se jedná o interní firemní setkání, oslavu či večírek, nebo důležité a formální B2B setkání. Galerie vín Po Skleničce je jednou z mnoha výrazných součástí areálu hotelu GALATEA a Váš program může zahrnovat využití vícero z nich. 

 

Rádi Vás poznáme. Pozveme Vás na návštěvu a prohlídku Galerie vín Po Skleničce před Vámi plánovanou společenskou událostí. Vyslechneme si Vaše představy a přání a na jejich základě vytvoříme prvotní nabídku, kterou společně upravíme a dovedeme k úspěšné realizaci. Nasloucháme Vašim přáním a těšíme se na osobní setkání.

 

Firemní oslavy

Vaši příští firemní oslavu uspořádejte na Moravě, ale bez zbytečného cestování. Ideální prostředí, kde si ze 72 druhů vín vybere každý, i ten nejnáročnější host. Program i občerstvení připravíme na míru. Galerii nasvítíme do Vašich barev.

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Individuální degustační programy, soukromí uzavřené společ-nosti, taneční parket s karaoke, zvýhodněné ceny ubytování, doprovodný program na míru, uzavřené parkování, taxi servis.

B2B setkání

Působivé prostředí podzemní Galerie vín Po Skleničce podtrhne míru vážnosti, kterou chováte vůči vašim hostům. Ve zcela diskrétním prostředí můžete méně formálním způsobem kultivovat vzájemně prospěšné vztahy. 

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Výtečný catering, vše na jednom místě bez nutnosti přesunu, absolutní diskrétnost, profesionální servis na nejvyšší úrovni, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, uzavřené garáže, taxi servis.

Školení, semináře, teambuilding

Jedinečné prostory Galerie vín vytrhnou účastníky ze stereotypu jejich pracovišť. Vinárnu lehce proměníme v přednáškovou místnost včetně možnosti projekce a Wi-fi. Pro teambuildingové aktivity lze využít celý areál hotelu GALATEA včetně rozlehlého parku a formálnějších konferenčních prostor v budově hotelu.

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Ideální dopravní dostupnost po D10 Směr Praha-Liberec, velké parkoviště, garáže, individuální otvírací doba, catering dle Vašich požadavků a časových potřeb, klidné a diskrétní prostředí.

Vánoční večírky

Vánoce, vánoce přicházejí...nenechte se zaskočit a rezervujte si termín pro Váš vánoční večírek již nyní. Ušetříte si mnohé starosti a získáte pochvalu nejen od šéfa, ale i uznání od všech kolegů. Slavte neotřele v Galerii vín Po Skleničce.

Proč v Galerii vín Po Skleničce...

Vánoční degustační balíčky s výběrem občerstvení, soukromí uzavřené společnosti, taneční parket s karaoke, zvýhodněné ceny ubytování, uzavřené parkování, taxi servis, zvýhodněné ceny balíčků dle dnů v týdnu, respekt k Vašemu rozpočtu